Szwecja 26/02/2016

0
960

sperm-donation

  • Sperma pilnie potrzebna! Nowe prawo pozwala samotnym kobietom na asekurowane zapłodnienie w klinikach. Coś co, do tej pory, było dostępne tylko dla par wreszcie trafia pod strzechy feministek. Prawo to rusza od kwietnia, a już jest 800 chętnych. Żeby sprostać zapotrzebowaniu potrzeba minimum 300 dawców spermy. Na już! Wiek 20-45 lat, dobry stan zdrowia. Trzeba oddać próbkę i przejść badania. Po pozytywnych wynikach- hulaj ręka! Nawet pare koron można wy…..hmmm sam nie wiem jak to nazwać.
  • Kilkanaście dni temu w Sztokholmie odbył się protest Kurdów przeciwko polityce Turcji. Trasa wiodła w rejony tureckie, gdzie dało się słyszeć: Niech żyje Turcja! Niech żyje DAESH! W pochodzie jechało auto z wywieszoną flaga kurdyjska, w kierunku którego oddano trzy strzały z auta o odmiennych poglądach politycznych. Jedna osoba w aucie Kurdów zarobiła dwie kulki. Szybki lot do szpitala nie pomógł, delikwent zmarł.
  • Kilka dni później, do tureckiego lokalu (przypadek ze to ta sama dzielnica gdzie zastrzelono Kurda) wpadł granat. Właściciel granatu zachował zawleczkę.
  • Ze zwodzonego mostu nad kanałem w Södertalje spadł samochód z pięcioma osobami na pokładzie. 25 metrów swobodnego lotu, temperatura wody w granicach zera- trzeba dopisywać puentę? Autem podróżował zespół Viola Beach. Nie znacie? Nie ważne. Słuchalność wystrzeliła. Policji nie udało się ustalić dlaczego kierowca wjechał na wpół otwarty most pomimo działającej sygnalizacji ostrzegawczej. Wydaje mi się że wpadłem na grubszą sprawę z tym związana, ale zanim ujawnię rąbek czeka mnie dużo riserczu. …tubikontiniued…
  • Poddacie w wątpliwość, ale muszę to podać! : imigrant (10 lat) został wyrzucony z drużyny piłkarskiej! W Szwecji AD 2016!!! Jako powód podano jego słaby szwedzki. Wiadomość została wysłana rodzicom esemesem. Niemożliwe? Też tak myślałem. Czekałem kiedy premier wpadnie, oślepi spawarką i pozamiata gnoi! Tymczasem…. znalazłem tylko, że chłopak to Łotysz. Aaaaaaa, no to spoko. Europa Wschodnia. Można w dupę kopać.
  • Jak podaja wrogie systemowi osoby, budżet na pokrycie kryzysu imigracyjnego  będzie kosztował Szwecję 14 razy tyle co budżet obrony. Poddam w wątpliwość te wyliczenia: nie uwzględniono wypracowanego PKB przez ruszającą z kopyta do pracy wysoce wykwalifikowaną kadrę. ….eksperci….

Słowo wyjaśnienia czemu premier Szwecji nosi ksywę Spawacz: taki zawód! 🙂 Chłopina miał epizod pracy dla poczty, ale odnalazł się dopiero przy spawarce. Związkowiec, kolejne szczeble kariery w tychże, aż do szefowania. Później socjaliści i jakoś samo tak wyszło. No, Dyzma prawie!

-vvv-

Komentarze